Labākā biroja administratore/-s Officeday Latvia StarFM Dienas Bizness Tallink
Labākā biroja administratore/-s 2016
PAR KONKURSU  | DALĪBNIEKI |  BALVAS  |  PARTNERI | ZIŅAS
ir beidzies
konkurss
 

Titulu Labākā biroja administratore 2016 iegūst Evija Tentere no SIA Mini Office.
Neatlaidība un mērķtiecība spēj pārvietot kalnus! Atsevišķs paldies Evijas kolektīvam par tik milzīgu un pozitīvu atbalstu visā konkursa garumā! Apsveicam!


2. vieta   3. vieta   4. vieta
   

Anda Rudzīte
SIA Kreiss

Būt par biroja dvēseli tik lielā un daudzveidīgā kolektīvā ir vesela māksla, un Anda ar šo lomu lieliski tiek galā. Paldies SIA KREISS kolektīvam par Andas atbalstu, jūs esat lieliski!
 
Zinta Jansone
Nordea Banka AB Latvijas filiāle

Īpašs paldies Nordea bankai un Zintai par konkursa tradīciju turpinājumu – piedalīšanās konkursā pēc kolēģes uzvaras ir ļoti atbildīgs un grūts izaicinājums. Apsveicam Zintu!
 
Dita Sprukte
RTU Studentu parlaments

Dita bija pirmā, kas šogad pieteicās dalībai konkursā „Labākā biroja administratore 2016”. Tika paveikts milzīgs darbs un bijām ļoti priecīgi redzēt Ditu finālā! Apsveicam ar šo uzvaru!

Simpātiju balva no organizatoriem un partneriem iegūst:

Star FM simpātiju balva: Anda Rudzīte, SIA Kreiss
Officeday simpātiju balva: Zinta Jansone, Nordeaa Banka AB Latvijas filiāle
Elīnas Sprudzānes, Labākās biroju administratores 2015, simpātiju balva: Evija Tentere, SIA Mini Office
SIA Sportland simpātiju balva: Kristīne Feldmane, SIA Tieto Latvia

Pateicamies visām meitenēm, kuras cīnījās par Labākās biroja administratores titulu.
Konkurss jau kuru reizi ir pieradījis, ka Latvija ir bagāta ar izcilām un profesionālām biroja administratorēm, kuru darbs nemaz nav tik viegls, ka izskatās no malas.

Uz tikšanos konkursā „Labākā biroja administratore 2017”!

Izlozētas balvas biroja administratoru pieteicējiem!

Vēlamies sagādāt patīkamus mirkļus arī aktīvajiem kolēģiem, kuri bija pieteikuši savas biroja administratores dalībai konkursā „Biroja labākā administratore 2016”.
Paziņojam īpašas pieteicēju loterijas rezultātus!

Vīriešu tualetes ūdens MERCEDES-BENZ SPORT - Jutas Brasliņas (iMarketings.lv) pieteicējs.
Printeri XEROX Phaser P6000B, A4, color - Olgas Podgurskas (Ritausmas Steel Constructions) pieteicējs.
POST IT® un SCOTCH® biroja piederumu komplektu - Santas Politeres (SIA "Ēka un Būve") pieteicējs.
Sieviešu tualetes ūdens ESCADA JOYFUL - Kristīnes Puhtajevičas ("VARS", SIA) pieteicējs.
Blenderi ADLER - Elīnas Saknes (SIA "Bērģi EB" un SIA "LRUD") pieteicējs.
Tosteri ADLER - Līgas Blaua (ACE Logistics Latvia, SIA) pieteicējs.
Ielūgumu 2 personām uz Starptautisko pozitīvās mūzikas festivālu "LABA DABA" - Andas Kuprišas (SIA "Jelgavas novada KU") pieteicējs.

Dāvanas saņems visi uzvarētāji, neatkarīgi no tā vai pieteica kolēģi vai sevi pašu.KONKURSS

Konkurss Labākā biroja administratore 2016 tuvojas noslēgumam.

Vēl pavisam nedaudz, pēc konkursa rezultātu apkopošanasas un pārbaudes, mēs uzzināsim, kura no visām dalībniecēm ir ieguvusi titulu LABĀKĀ BIROJA ADMINISTRATORE 2016!
Vēlamies pateikties visām konkursa dalībniecēm, kā arī konkursa atbalstītājiem.


Konkursa Labākā biroja administratore 2016 fināla pārbaudījums

Vakar Dienas Bizness redakcijā notika konkursa „Labākā biroja administratore 2016” fināls! Meitenes klātienē, žūrijas priekšā, pildīja daudz un dažādus uzdevumus, pierādot ne tikai savu profesionalitāti, bet arī attapību un izturību stresa situācijās.
Konkursa rezultāti tiek paziņoti 17. maijā, apbalvošanas ceremonijā Tallink Hotel viesnīcā. Atgādinām, publiskā balsošana turpināsies vēl līdz 15.maijam, plkst. 17.00. Ar savu balsi tu vari palīdzēt savai favorītei kļūst par uzvarētāju! Īss ieskats fināla pārbaudījumā:


Konkurss Labākā biroja administratore 2016 tuvojās finālam

Konkurss „Labākā biroja administratore 2016” tuvojas finālam! Visas pusfinālistes veiksmīgi izpildīja īpašu radio Star FM sagatavotu uzdevumu, kuru vērtēja konkursa žūrija. Publiskā balsošana turpināsies līdz 8. maijam, plkst. 17:00! Ja gribi redzēt savu biroja administratori finālā, atbalsti viņu ar savu balsi šeit >>

Atgādinām, ciņu finālā turpinās četras dalībnieces, kurās iegūst labāko rezultātu gan publiskajā balsošanā, gan žūrijas vērtējumos par īpašo uzdevumu.
Pirmdien, 9. maijā paziņosim pusfināla uzvarētājas, kurās turpinās ciņu par titulu finālā, kas notiks 10. maijā Dienas Bizness redakcijā.


Konkursa Labākā biroja administratore 2016 pusfināls

Reģistrācija konkursam „Labākā biroja administratore 2016” beigusies! Šogad konkursam pieteikušās 63 dalībnieces. Paldies administratorēm, viņu kolēģiem un draugiem par tik lielu atsaucību! Par labu tradīciju kļuvusi uzņēmumu iniciatīva izvirzīt savus biroja administratorus konkursam otro, trešo vai pat ceturto reizi!
Šai tradīcijai seko arī Nordea Banka. Pērn Nordea bankas administratore Elīna Sprudzāne tika atzīta par Labāko biroja administratori 2015. Šogad Nodea bankas pārstāve Zinta Jansone cīnās par šo titulu nu jau pusfinālā!
Tradicionāli, Elīna, kā pagājušā gada konkursa uzvarētāja, šogad piedalās pretendentu vērtēšanā kā viena no žūrijas ekspertiem. Otrajā konkursa kārtā, kas notiek no 2. līdz 8. maijam, žūrija vērtē konkursa pārbaudījumus radio Star FM ēterā.
Lai saglabātu novērtējuma godīgumu, Elīnas atzīmes kopvērtējumā netiks ņemtas vērā. Bet ir arī patīkama ziņa – Elīna pasniegs savai favorītei īpašu simpātiju balvu!

Vēlreiz novēlam veiksmi dalībniecēm konkursa „Labākā biroja administratore 2016” pusfinālā!


Klausies StarFM un nobalso par labāko pusfināla dalībnieku.

Katru dienu plkst. 11:45 radio StarFM ēterā varēsi noklausīties konkursa „Labākā biroja administratore 2016” pusfinālistu pārbaudījumu. Konkursa pusfinālu vadīs Māris Grigalis. Dalībnieku uzdevums būs prasme ātri orientēties stresa situācijā, bet pašu pārbaudījumu uzzināsi klausoties radio StarFM. Pēc tam, 15 minūšu laikā Twitter@starfm.lv vari atstāt savu komentāru ar balsojumu, kura pusfināla dalībnieci vai dalībnieku Tu atbalsti. Šis dalībnieks saņems īpašo StarFM klausītāju simpātiju balvu.

Visus pusfināla pārbaudījumus vērtēs konkursa žūrija ar atzīmi. Tālāk, konkursa finālā, pāries tie dalībnieki, kuri saņems augstāko žūrijas vērtējumu un lielāko balsu skaitu publiskajā balsojumā. Pusfināla radio pārbaudījuma ierakstu varēs noklausīties arī pusfināla dalībnieču konkursa profilā.
Slēdz iekšā radio, seko konkursam un balso par savu favorīti!


Konkursa „Labākā biroja administratore 2016” 1. kārtas balsošana

Pirmās kārtas balsošana turpināsies vēl tikai līdz 1. maijam, plkst. 17:00. Ikviens, kurš vēlas atbalstīt konkursa dalībniekus, ir laipni aicināts balsot - jo vairāk balsis konkursants saņems, jo lielākas ir viņa izredzes pāriet uz nākošo kārtu. Par citām iespējām atbalstīt konkursa dalībnieces šeit.


Atbalsti savu biroja administratori un iegūsti Sportland dāvanu karti 75 EUR vērtībā

No 18. aprīļa līdz 29. aprīlim no plkst. 10:00 līdz 13:00 radio StarFM ēterā tiks nosaukti 3 uzņēmumi, kuru biroja administratores piedalās konkursā Piezvanot vienas minūtes laikā uz radio ēteru pa tel. 67447744 un izstāstot, kāpēc Jūs biroja administratore ir pati labākā, Jūs nopelnīsiet vēl papildus 50 balsis pie viņas publiskā balsojuma. Katras nedēļas beigās starp visiem zvanītājiem tiks izlozēta Sportland dāvanu karte 75 EUR vērtībā.

Par citām iespējām nopelnīt papildus balsis lasi šeit.


Sākas reģistrācija konkursam "Labākā biroja administratore 2016"

11. aprīlī sākas reģistrācija konkursam "Labākā biroja administratore 2016". Nenokavē un piesakies jau tagad! Reģistrācija ilgs tikai līdz 29. aprīlim. Balsošana par konkursa dalībniecēm sākas no pirmās dienas, tāpēc, jo ātrāk reģistrēsieties konkursā, jo vairāk balsis paspēsiet savākt. Lasīt tālāk ...


Kā reģistrēties konkursam "Labākā biroja administratore 2016"

Reģistrācija konkursam sākas 11. aprīlī un ilgst līdz 29. aprīlim. Pieteikt administratores dalību konkursā iespējams gan pašai dalībniecei, gan kolēģiem vai jebkurai citai personai. Lasīt tālāk ...


OFFICEDAY ZIŅAS
KOMFORTS BIROJĀ AR FELLOWES!

Strādājot birojā, mēs pavadām daudz laika pie datora vai sēžot aiz darba galda. Nav brīnums, kāpēc 96% Eiropas iedzīvotāju uzskata, kā pareiza darba vides organizēšana pozitīvi ietekmē darba procesu. Tas, kā jūs sēžat un organizējat savu darba galdu, aizsargā jūs no stresa, rada komfortu un palielina darba produktivitāti. Ergonomikas prasību ievērošana un komforts darbā noteikti palīdzēs pārvērst biroju par tādu vietu, kur ir patīkami atrasties. Ja birojs ir ērts, tas kļūst darbiniekiem par otrām mājām, kur viņi nāks ar prieku.
Lasīt tālāk...
  Kategorijas:

Kancelejas un biroja preces
Biroja papīrs
Biroja tehnika
Kafija un kafijas automāti
Prezentreklāma
Prezentāciju iekārtas
Kārtridži un toneri
Tāfeles
Sadzīves tehnika
TV un audio tehnika
Pārtikas preces
Zīmogu un vizītkaršu izgatavošana
Saimniecības un higiēnas preces
Biroja krēsli
 


 
SEKO LĪDZI JAUNUMIEM
JAUTĀ MUMS
(!) ieraksti arī savu e-pastu adresi, kur mēs nosūtīsim atbildes
 
   

  • Officeday Latvia Star FM Dienas Bizness Tallink Hotels IDEA GROUP
  • Tallink Melna Kafija Pareizā ķīmija LILIT LABA DABA FHM
  • HP Parker Nike Riga Run Sieviešu skrējiens NEXT
  • Navigator premium klases biroja papīrs Discovery - nākamās paaudzes biroja papīrs Esselte Leitz
  • Smiltainis Pierre Oxford Hamelin International Paper
  • 3M Post It Scotch Staedtler HP
  • NEP Solutions rillstab Kores Tork Fellowes
 


Labākais biroja apgādes uzņēmums Baltijā. Viegli strādāt! Labākais biroja apgādes uzņēmums Baltijā. Viegli strādāt!
Labākā biroja administratore/-s